All for Joomla All for Webmasters

Ben Kimim

yesim kocer acar30 yıldır ağırlıklı medya (basın & televizyon) sektöründe çeşitli pozisyonlarda görev alan Yeşim KOÇER; çıraklıkla başlayan iş hayatının son 20 yılını yönetici pozisyonunda gerçekleştirmiştir. Ulusal bir gazetenin Ankara bölge müdürlüğü, ulusal bir TV kanalının yapım şirketinde satış ve sponsorluk koordinatörlüğü’ nün ardından 2001- 2008 yılları arasında, kurucu ortağı olduğu Turuncu Reklam Hizmetleri’ nde ajans başkanlığı görevini yürütmüştür

Birçok reklâm filminde, basın çalışmasında, kurumsal kimlik tasarımlarında imzası bulunan Yeşim Koçer Acar, izlenme rekoru kırmış birçok dizinin, yarışma programının ve sinema filminin de sponsorluk çalışmalarını yürütmüştür.

EFT (Emotional Freedom Techniques / Duygusal Özgürleşme Tekniği) uzmanı ve uluslararası eğitimcisidir.  

Çocuklar ve yetişkinler için Yaratıcı Drama eğitim ve uygulayıcısı olarak eğitim kurumlarına danışmanlık yapmıştır.

Aynı zamanda uzmanımız birçok bağış organizasyonu gerçekleştirmiştir.  Bakırköy Zihinsel Eneliler Enstitüsü ve benzer kurumlar yararına ‘Umutlara Dokunmak’ adlı tiyatro oyununu sahneye koyarak 400’ü aşkın sahne performansıyla otistik çocuklar yararına gelir sağlamış, huzur evlerinde uzun yıllar gönüllü bakıcılık yapmış, görme engellilere kitap okuma projelerine imza atmıştır.  

İş hayatında çıraklığının hiç bitmediğini düşünen uzmanımızın; iş hayatının her evresinde başarıya ve mücadeleye dair çözüm yöntemlerini paylaştığı kitabı ‘SATICININ ASASI’ ile okurlarıyla kitap fuarları, seminer ve imza günlerinde buluşmaya devam etmektedir. Yeni kitabı ‘YİRMİ1 KADIN, YİRMİ1 AŞK, YİRMİ1 HAYAT’ yayın aşamasındadır.

İLETİŞİMLER

  • 1
  • 2

EĞİTİM & SEMİNER İLETİŞİM

EĞİTİM & SEMİNER İLETİŞİM

FOKUS YAŞAM  AKADEMİSİ | Oya POLAT | 0 545 442 14 20 / 0312 248 13 03

ETKİNLİK VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ İÇİN …

ETKİNLİK VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ İÇİN İLETİŞİM

AJANS 46 | +90 312 4660146 | Berna Üstündağ Telefon | 0 537 690 2870 | www.kirkalti.com.tr.